Products

Skip to results list

Active filters:

1004 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Sublimer l'ordinaire

    Marabout

    Sublimer l'ordinaire

    29,95 €
  • Summer - Sauce épicée curry et ananas

    Brussels Ketjep

    Summer - Sauce épicée curry et ananas

    4,90 € Unit price 24,50 €/L
  • Sunrise Iced Tea Pouch

    Dammann Frères

    Sunrise Iced Tea Pouch

    28,00 € Unit price 35,00 €/100g
  • Superfood Latte - Pink Chai - 125g - nüMorning

    nüMorning

    Superfood Latte - Pink Chai - 125g - nüMorning

    17,00 € Unit price 13,60 €/100g
  • Green Pic dried flower stand

  • Sweet Dukkah

    Epices Shira

    Sweet Dukkah

    7,50 € Unit price 18,75 €/100g
  • Tablet 100% Dominican Republic

    Encuentro

    Tablet 100% Dominican Republic

    8,90 € Unit price 11,87 €/100g
  • Tablet 70% El Salvador Damask Rose - 75g - Encuentro

    Encuentro

    Tablet 70% El Salvador Damask Rose - 75g - Encuentro

    9,90 € Unit price 13,20 €/100g
  • Tablette 70% Mexique au Piment

    Encuentro

    Tablette 70% Mexique au Piment

    9,70 € Unit price 12,93 €/100g
  • 70% Organic Peru Tablet

    Encuentro

    70% Organic Peru Tablet

    8,50 € Unit price 11,33 €/100g
  • Tablette Chocolat au Lait Praliné Amande aux 3 Agrumes

    L'Éclair de Génie

    Tablette Chocolat au Lait Praliné Amande aux 3 Agrumes

    10,90 € Unit price 9,48 €/100g
  • Milk Chocolate Tablet with French Hazelnut Praline

    L'Éclair de Génie

    Milk Chocolate Tablet with French Hazelnut Praline

    6,90 € Unit price 6,90 €/100g
  • Scented Wax Tablet - Lilac - Piece - Leaves & co

  • Fresh Linen Scented Wax Tablet

  • Scented wax tablet - Spicy orange - Leaves & co

  • Rice Powder Scented Wax Tablet

  • Haiti Tablet 100%

    Encuentro

    Haiti Tablet 100%

    2,95 €
  • Premium Tahini

    Nomie

    Premium Tahini

    9,90 € Unit price 33,00 €/L
  • Organic tandoori masala

    Epices Shira

    Organic tandoori masala

    5,75 € Unit price 14,38 €/100g
  • Tapenade aux tomates séchées et basilic - 100g - L'Épicurien

    L'Épicurien

    Tapenade aux tomates séchées et basilic - 100g - L'Épicurien

    5,50 € Unit price 5,50 €/100g
  • Cod Spread with Madras Curry

    Atelier du Poissonnier

    Cod Spread with Madras Curry

    5,90 €
  • Spreader No. 117 beech - Opinel

  • Tasse Citron

    Dammann Frères

    Tasse Citron

    12,00 €
  • Zinc Cup

    La Rochère

    Zinc Cup

    5,90 €